Jobstack - Job Portal Tailwind CSS Template

TOPLU İŞE ALIM

TOPLU İŞE ALIM ve DÖNEMSEL PERSONEL TEMİNİ:Toplu İşe Alım

CEO; firmalara özel hazırlanan projeler ile, ihtiyaç duyulan benzer niteliklerdeki personelin toplu işe alım süreçlerini yürütür. Firma özellik ve ihtiyaçları dikkate alınarak profesyonel bir değerlendirmenin sonucunda kısa sürede aranan nitelikteki çalışanı firmalara kazandırır.

Dönemsel Personel Temini

Dönemsel personel istihdamı, firmalara verimlilik ve esneklik sağladığından günümüzde yoğun olarak kullanılmaktadır. Firmaların gerek üretim artışı gerekse farklı nedenlerden dolayı iş yoğunluklarının artış gösterdiği ve belirli bir süre için elemana ihtiyaç duydukları dönemlerde etkin bir çözüm yolu olabilmektedir.

CEO; firmaların bu ihtiyacına yönelik olarak, dönemsel personel tedariki alanında esnek istihdam çözümleri sunar. Her seviyede dönemsel ve proje bazlı eleman ihtiyacına yönelik talep edilen sayıda ve nitelikteki elemanı ihtiyaç duyulan süreler içerisinde firmalarla buluşturur. Bu çözümleri kullanarak, dönemsel personel ile daimi personelin doğru bileşimini oluşturan firmalar, çok yönlü bir kazanç elde etmektedirler; gerektiğinde dönemsel işgücü olanaklarından yararlanarak üretim artırabilir, gerektiğinde daha az sayıda personel ile maliyetler düşürülebilir. Bu yolla sağlanan esneklik, firmalara etkin ve verimli bir hareket kabiliyeti kazandırır.