Jobstack - Job Portal Tailwind CSS Template

HAKKIMIZDA

Çetin Group Şirketler bünyesinde, 2010 yılında Seçme ve Yerleştirme faaliyetine başlamış olan CEO İnsan Kaynakları şirketimiz , 10 yıllık sektörel deneyim ve uzmanlıkla çözüm ortaklığı sağlamaktadır.

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana tüm hizmet faaliyetlerimizde perakende, sağlık, gıda imalatı, eğitim, sanayi, ulaştırma gibi hemen her sektörde faaliyet gösteren firmaların uzun dönemli çözüm ortağı olarak, değerli iş ortaklarımızın Seçme ve Yerleştirme taleplerini “Doğru İşe, Doğru İnsan“ misyonu ile karşılamaktadır.

Hizmet alanında, 8000 çalışanımız, 500 yerli ve uluslararası kuruluşla çözüm ortaklığı gerçekleştirirken, dijitalleşen dünyada sektörel teknolojik yatırımlarla büyümeye devam ediyoruz.

Genel Merkezi Tekirdağ’da ve Head Office’i İstanbul’da bulunan, 7 bölge müdürlüğü üzerinden tüm Türkiye’de faaliyet göstermekte olan Çetin Group, Müşteri Odaklı perspektifi ile mutlu çalışan ve mutlu müşteri doğru orantısını kurum kültürüne yansıtmakta, “Güven Duyan Müşteri “ felsefesi ile, “Güven Sağlayan bir Organizasyon” olarak çözüm ortaklığı gerçekleştirmektedir.

Bunu sağlamak için Çetin Group, öncelikle sahada şirketlerini temsil eden tüm çalışanlarının yasal ve sosyal hakları ile eğitim ve gelişimlerine büyük önem vermektedir.